החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוחים והחזרות

באנר בגדים לגברים

1.משלוח עד 3 ימי עסקים (לרוב מגיע תוך 24 שעות במידה וההזמנה נכנסה עד השעה 12:00, יום העסקים הראשון הוא יום לאחר ביצוע ההזמנה , בחודשים נובמבר+דצמבר זמני החלוקה משתנים, חגים וחול המועד ייתכנו שינויים במספר ימי העסקים)

  • החלפה תתבצע באמצעות הגעה פיזית לכל אחד מסניפי הרשת 14 יום מרגע קבלת המשלוח באחד הסניפים ללא עלות (בכפוך לתקנון), ובתנאי שהמוצר חדש ולא נעשה בו כל שימוש ובאריזתו המקורית ולא הורדו ממנו כל התוויות והטיקטים המקוריים.
  • החזר כספי יינתן תוך 48 שעות מרגע קבלת המשלוח, בהגעה לאחד מסניפי הרשת והשארת המוצרים בחנות, ובתנאי שהמוצר חדש ולא נעשה בו כל שימוש ובאריזתו המקורית ולא הורדו ממנו כל התוויות והטיקטים המקוריים.
  • החזר כספי יינתן בדמי ביטול של 7 אחוז בתשלום באשראי, 5 אחוז במזומן.
  • זיכוי יינתן לאשראי בו בוצע החיוב והכסף ייכנס תוך מס ימי עסקים בכפוף לתנאים של חברת האשראי של הכרטיס.
   בזמן סגר קורונה, החלפה תתבצע עד 14 יום מרגע תום הסגר והחזרה עד 48 שעות מתום הסגר בכפוף לתנאי החזרות וההחלפות.

2. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות במסגרת זמן ההספקה שהובטח במכירה.

3. במשלוחים באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש, טרם מסירת ההזמנה. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך יומיים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לכל חלקי הארץ תוך 3 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – יישובי הערבה, אילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן – החברה לא תוכל להתחייב להגעה עד 3 ימי עסקים. החלפת פריטים ממשלוח עד 14 ימים מרגע קבלת המשלוח.ובמידה והפריטים לא נלבשו או ניזוקו.

4. החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות.

5. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של חברת המשלוחים. החברה רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה.

6. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.

7. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.

סגירת נגישות
העגלה שלך0
העגלה שלך ריקה. הכל יפה שקשה כל כך לבחור? :)
Celebrating Your Arrival
הירשמו וקבלו 10% הנחה

לקנייה ראשונה באתר

קוד הקופון יישלח אליכם באימייל לאחר ההרשמה

מכנסיים מידות