בגדים אונליין

בגדים אונליין זוהי פעולה של קניית בגדים דרך האינטרנט והיא אופציה נוחה וקלה לרכישת בגדים. אך חשוב לדעת איך עושים נכון קניות באינטרנט, ובפרט קניה של בגד בו יש לשים דגש על המידה הנכונה ועל עוד כל מיני פרמטרים.

יתרונות בקניית בגדים אונליין

ישנם יתרונות ברורים ביותר לקניית בגדים ברשת. יתרונות עיקריים:

מחיר

בדרך כלל, בקנייה של בגדים אונליין חוסכים הרבה כסף. באתרי אופנה מחירם של הבגדים יהיה נמוך משמעותית ממחירם של בגדים בחנויות פיזיות.

מגוון

מגוון אפשרויות הביגוד באינטרנט הוא עצום, כל אחד יוכל למצוא את הבגד שהוא אוהב בסגנון הרצוי לו ומתוך ידיעה שהבגד אינו נפוץ ונלבש על ידי כל אדם שני ברחוב.

נוחות

ניתן להזמין דרך האינטרנט בגדים בכל מקום ובכל זמן, רק צריך חיבור לאינטרנט וניתן לקנות בתנאים נוחים ואידיאליים

איך בוחרים מידה כשקונים בגדים אונליין?

ברכישת בגדים אונליין אין אפשרות למדוד לכן חשוב להכיר כמה כללים איך מתאימים נכון את המידה לגוף ולחלקיו השונים. כפי שנפרט:

האיבראיך מודדים?
צווארמדידת היקף החל מהאזור הרחב ולקיחת מרווח ביטחון של 2 ס”מ
מותנייםמדידת הקיף בסרט סביב הגוף. מומלצת לקיחת מרווח ביטחון של 1/2-1 ס”מ.
ירכייםמדידה מהחלק המלא ביותר תוך הצמדתן זו לזו.
רגלייםמדידת החלק הפנימי של הרגל מאזור המפשעה ועד לכף הרגל.
כתפייםמדידה לרוחב מקצה כתף אחת לשנייה.
אורך ידמדידה לאורך מקצה כתף ועד לכף היד

 

חווית קניית בגדים אונליין

הזמנים החמים ביותר לרכישת בגדים הן תקופות הסיילים. ברכישת בגדים בחנות בתקופת הסיילים יש להתאמץ ביותר כדי להשיג בגדים. ואילו ברכישת בגדים בחנויות אינטרנטיות ניתן ליהנות מהטבות הסיילים והמחירים הנוחים, מבלי לוותר על הנוחות של הרכישה מהבית

כבר בדף הראשי של כל אתר אופנה ניתן למצוא את עמודי המבצעים השווים, הקופונים, אזורי סיילים, מבצעי סוף עונה ומבצעים לאירועים מיוחדים. הנחות אלו מסתכנות בעשרות אחוזים ולכן מומלץ בראש ובראשונה להתעדכן בעמודי הסייל לפני שעוברים הלאה.

לפני כל רכישה חשוב לוודא את מדיניות ההחזרות. ייתכן שלמרות כל הבדיקות הנוגעות למידה היא בסוף אינה מתאימה או הבגד אינו מונח טוב על הגוף. ולכן חשוב לדעת איך מתנהלת מדיניות ההחזרות, מי סופג את דמי המשלוח ומהם התנאים להחזרה.

לסיכום

רכישת בגדים אונליין זו אפשרות מושלמת לרכישת בגדים ללא טרחה, מאמץ ובזבוז זמן מיותר. היתרונות העיקיים הינם מחיר, מגוון ונוחות אך יש עוד רבים אחרים. חשוב לדעת לבצע בדיקת מידה נכונה לפני הרכישה, לוודא את מדיניות ההחזרות ובדוק את כל האפשרויות המשתלמות.

סגירת נגישות
העגלה שלך0
העגלה שלך ריקה. הכל יפה שקשה כל כך לבחור? :)
Celebrating Your Arrival
הירשמו וקבלו 10% הנחה

לקנייה ראשונה באתר

קוד הקופון יישלח אליכם באימייל לאחר ההרשמה

מכנסיים מידות